Kim chcesz być w przyszłości po niemiecku

Pobierz

Zyskujesz sympatię wielu ludzi, gdyż jesteś wyjątkowy.. Trzeba mi napisać 4 zdań po niemiecku: Przykład Ich mochte Pilizist sein, weil ich Kriminalratsel losen mag.. A poza tym nie było wszystkich możliwych odpowiedzi w niektórych pytaniach.. po niemiecku plisss przetłumaczcie mi to : W przyszłości chce zostać weterynarzem.. 2013-01-16 18:11:19 Jak bedzie po angielsku " kim chcę zostać w przyszłości "?. Każda ważna okazja wymaga uwiecznienia, aby potem mieć co wspominać.W przyszłości będziesz mieć trudności ze znalezieniem pracy.. Mniej więcej coś takiego proszę o przetłumaczenie: W przyszłości chcę być mechanikiem samochodowym, ponieważ praca w warsztacie sprawia mi dużą przyjemność .Proszę napiszcie po niemiecku kim chcę być w przyszłości minimum 50 słów!. Czy lubisz pracować w grupie?. - Nie cierpię, nie nadaję się do tego.Przykłady użycia - "w przyszłości" po niemiecku.. ', wymowę, synonimy i gramatykę.. Skomentuj.. Wybrałam ten zawód, ponieważ jest to moja pasja.. :D W przyszłości chcę być przedszkolanką, uwielbiam dzieci, chciałabym otworzyć własne przedszkole mam dobry kontakt z dzei\ci , ta praca niewątpliwie byłaby ciekawym wyzwaniem no coś w tym stylu ;pKrólowaJula.. (8-10 zdań w języku niemieckim) 1 Zobacz odpowiedź mco75021 mco75021 Ich möchte in Zukunft Tierarzt werden.. Milionerzy — Edycja Minecraft!Tłumaczenie "kim chcesz być w przyszłości?".

...Kim chcesz być w przyszłości?

Jesteś miłą, dobrą osobą.. Tatianka132 3 lata temu.. gimnazjum-klasa-3.. autorem artykułu jest Aneta Styńska.. czego jeszcze musisz się nauczyć?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. kim chciałbyś zostać w przyszłościautor: marcinnellouczy się (2) NAUKA.. z uzasadniemiem dlaczego.Poznaj definicję 'kim chcesz być w przyszłości?. Trzeba podostawiać kreseczki nad niektórymi literkami :] Tekst opowiada o czymś w stylu : W przyszłości chciałabym zostać wererynarką.Kim powinieneś zostać w przyszłości?. dodaj do moich zestawów.. drukowanie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Skomentuj.. w wielkim korpusie języka: polski.Zadanie: napisz kim chcesz być w przyszlości Rozwiązanie:w przyszłości chciałabym być np sportowcem, ponieważ fascynuje mnie sport i wszystko z nim związane kocham biegać, ale tak naprawdę nie widzę się w innej dyscyplinie niż skok o tyczce mam już duże osiągnięcia jeżeli o to chodzi i nie zamierzam zrezygnować z tej dyscypliny mam też plan awaryjny jeżeli coś by się .Przykłady użycia - "przyszłość" po niemiecku.. Nie było żadnej odpowiedzi, którą bym zaznaczyła.. Pracowałabym w laboratoriach.. Ale myślę że psychologiem lubię rozmawiać z ludźmi, doradzać im, dawać wskazówki, słuchać ich, dlatego myślę że to dobry zawód dla mnie choć rodzina mi mówi żebym poszła na lekarza lub prawnika ale nie mogłabym robić tego czego nie lubię.Plik kim chciałbym być w przyszłości po niemiecku.pdf na koncie użytkownika breannathatsme • Data dodania: 14 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Ich liebe sehr Tiere..

Przykładowe zdania: Kim chcesz być w przyszłości?

na hiszpański.. Polish Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie można umieścić taką dziurkę w smartfonach.. more_vert.w tym tekście chciałem napisać, że: W przyszłości chce zostać piłkarzem.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Udostępnij.. I like that profession very much because I would help people .W przyszłości chciałabym zostać fotografem.. Wiem że czeka mnie jeszcze dużo nauki ale nie zniechęcam się.Jak wykręcacie się od rozmowy z rodzicami na temat "Kim chcesz zostać w przyszłości "?. Albo psychologiem!. - Lekarzem, pielęgniarką, weterynarzem.. Bardzo lubię zwierzęta i chcę im pomagać kiedy będą chore.. - Naukowcem!. Jak dobrze kiedy odpowiedź jest prosta.. - Artystą!. 2010-10-14 23:04:59 Kim zostać w przyszłości 2011-11-22 15:54:00Musze zrobić zadania na niemiecki kim chciałbym być w przyszłości pomożecie?. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Udostępnij.. Po wielu staraniach znajdziesz wymarzoną pracę.. chciałbym pracować jako inżynier.Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego?. Zapewne nie raz słyszałeś to pytanie.. Język niemiecki.. Nie łam się, potem będzie lepiej!. Co drugi siedmiolatek chce być strażakiem, policjantem, aktorką, nauczycielką… Jednak wraz z wiekiem dziecięce marzenia rozmywają się.odpowiednie wykształcenie, prawo do wykonywania zawodu lekarza na terenie RP, pozytywna decyzja od Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, specjalistyczny sprzęt, co najmniej dwuletnia praktyka zawodowa (nie wlicza się do tego staż), członkostwo w Okręgowej Izbie Lekarskiej, działalność gospodarcza zgodna z przeznaczeniem..

¿ Qué quieres ser de mayor?kim chcesz być w przyszłości?

Polish Zachować zasoby rybne na przyszłość - główny cel unijnej polityki rybołówstwa.. ukryj.. Od dawna interesuję się robieniem zdjęć i dlatego chcę z tym wiązać moją przyszłość.. Trzeba mi zrobić do Pilota, Piłkarza, Mechanika samochodowego i do informatyka.. Wybierz jedno słowo, które Cię .Plik kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego po niemiecku.pdf na koncie użytkownika datacom77 • Data dodania: 28 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kim chciałabyś zostać w przyszłości?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. chodzi mi o zawód psychologa tylko prosze nie używajcie tłumacza googleopis kim chciałabym zostać w przyszłości W przyszłości chciałabym zostać lekarzem ponieważ zawód ten bardzo mi się podoba dlatego że można pomagać ludziom którzy zachorowali na jakąś poważną chorobę lub przeprowadzić operację dzięki której ludzie mogą przeżyć.. Napisz kim chcesz zostać w przyszłości i dlaczego podoba ci sie ten zawód po niemiecku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Zadanie: napisz w zeszycie kim chcesz zostać w przyszlości i Rozwiązanie: chcę być w przyszłości policjantką, ponieważ jest to zawód w którym mogę pomagać Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Kim chcę zostać i dlaczego 5 zdań..

Przeglądaj przykłady użycia 'kim chcesz być w przyszłości?'

more_vert.Sprawdź, czy uda mi się odgadnąć, kim chcesz zostać, gdy dorośniesz!Sama się zastanawiam kim bym chciała być w przyszłości nigdy na 100% nie będę pewna.. Wiem, że jest to bezsensu, ale muszę coś napisać na jutro.. może ktoś pomoże i cbardziej rozwinie?. - Nauczycielką, dziennikarką albo prawnikiem.. Od zawsze interesuję się piłką nożną.. W wieku dziecięcym zwykle nie ma z tym problemów.. Jakie twoje cechy i umiejętności pomogą ci w zdobyciu tego zawody?. edycja.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. kendziorakson 6 lat temu.. Chciałbym aby ktoś mniej więcej mi to przetłumaczył Ja chciałbym zostać dziennikarzem sportowym, jednak muszę się dobrze uczyć i dobrze znać języki obce.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa kim chcialbys zostać z zawodu w słowniku online PONS!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt