Zaproponuj koleżance wspólne wyjście do kina po niemiecku

Pobierz

Gorzów Wielkopolski (760) ; Świecie (320) ; Stany Zjednoczone (315) ; Osiek (300 .Robimy spis pytań maturalnych z angielskiego :) - grompablo - 12.05.2006 - Forum dyskusyjne gry filmy gra sprzęt fotografia PC onlineCo powiesz?. Rozpocznij je od podanych wyrazów.. Wraz z koleżanką ustalacie sposób spędzania wieczoru.. W liście nieformalnym piszemy do osoby znajomej, nic więc dziwnego w tym, że zwracamy się do niej/niego po imieniu.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Inne tagi.. Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć.. Obejrzyjmy go!Połączenie ze słownikiem online PONS.. - idziemy na pizze?. Chcesz poprosić o powtórzenie, co powiesz?. Co powiesz?. - Zapytaj, kiedy się spotkacie.. - Nie wiesz czy grają teraz coś dobrego w kinie?. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać e mail-a do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór e-maila do przyjaciela po niemiecku.31.. >Zapytaj kolege kiedy moze cię odwiedzić.. Jeżeli chcesz poznać znaczenie poszczególnych słów kliknij na nie w polu tekstu wyjściowego.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Test wielokrotnego wyboru z ograniczeniem czasowym, dodatkowymi życiami i rundą dodatkową..

Zaproponuj koledze wspólne wyjście do kina.

(Ładnie wyglądasz.). Żegnasz na lotnisku kolegę z Anglii, który wraca do domu.. 20) Kolega pyta cię, jak ci minął weekend.. Co powiesz?. ona nie lubi teatru, woli kino i pyta czy nie miał byś ochoty pójść z nią do kina.> [Niemiecki] Zdania na j. niemiecki.. :D. Zaczęty przez G?odny wiedzy Dział Zadania.. - Ten film podobno jest dobry.. (Będę zdawać maturę z matematyki, fizyki, chemii, angielskiego i polskiego.). W tym artykule zapoznacie się z angielskim słownictwem i zwrotami, dzięki którym będziecie potrafili umówić się na wspólne wyjście w języku angielskim.1) Przyjaciel proponuje Ci wspólne wyjście na kręgle.. - Podoba mi się!. ?ci zdania.. Odpowiedzi: 23Chciałam Was zapytać, czy jako dziewczynie wypada mi zaproponować chłopakowi wyjście do kina.. - dobra do .Email po angielsku: zwrot do adresata.. Ty chcesz wiedzieć co jest obecnie w kinie.. Egzamin vol.2 DRAFT.. - czesc Tom co u Ciebie?. Przeniesiemy Cię wtedy bezpośrednio do odpowiedniego wpisu w słowniku.We would like to show you a description here but the site won't allow us.Znajomość angielskiego słownictwa i zwrotów uczestniczących w umawianiu się jest niezbędna - czy wybieramy się ze znajomymi do kina, do baru (jeżeli ukończyliśmy już 18 lat), czy też na imprezę - na wszystkie te okoliczności musimy się najpierw z kimś umówić..

21) Jak zaproponujesz koleżance wspólne wyjście do teatru?

Żegnasz na lotnisku kolegę z Anglii, który wraca do domu.. Zaproponuj koleżance wspólne wyjście do kina.. c) No, you can't 2) Rozmawiasz z koleżanką, ale nie zrozumiałeś pewnej rzeczy.. Er ist heute nicht da.Sformułuj wypowiedzi w języku niemieckim.. - Zapytaj, czy chciałby iść do kina.. Proponujesz koleżance wyjście do teatru.. Ona ci o tym… Niemiecki.. Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 8913 Styczeń 13, 2007, 11:16:47 pm wysłana przez dudu21: Wykresy zda?. 3) Spóźniłeś się na lekcję.Start studying Funkcje Językowe.. - Zaproponuj odwiedzenie Toma.. (Chciałbyś wybrać się ze mną do kina?). Co mu powiesz?. - O czym on jest?. Zaczęty przez piter658 Dział Zadania.. >Forum Brak wkładu własnego - Jesteś w Wiedniu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1989 roku Szukanie zaawansowane.. Nazywanie cz?. ona nie lubi teatru, woli kino i pyta czy nie miał byś ochoty pójść z nią do kina.. Dear Alex - kiedy adresatem jest ktoś, z kim jesteśmy po imieniu (mail nieformalny) Hi Alex - zwrot na początku nieformalnego maila do znajomego.Praca domowa klasa 8a ZAJĘCIA KOREKCYJNO -KOMPENSACYJE EMAIL NAUCZYCIELA 04.06.2020 r. (czwartek) Uczniowie, którzy uczęszczają na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, otrzymają na swoją >NA pytanie kolegów dokąd pójdizecie dziś wiecozrem zapronuj wyjście >do pizzeri..

Proponujesz koleżance wyjście do teatru.

Co powiesz?Strona 5 z 20 Zadanie 3.B (0 - 4) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. Zaproponuj koledze wspólne wyjście do kina.. 34.Opisz w języku niemieckim wyjście do kina i teatru .. 8-10 zdań do każdego.. Poinformuj z jakich przedmiotów będziesz zdawać maturę.. - dobrze, więc do zobacznia o 18?. - co robisz dziś wieczorem?. pojedynczych i okre?lanie w nich cz?. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.- Zaproponuj wspólne wyjście.. - Powiedz, że nie możesz, jesteś wtedy zajęty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt