Szczegółowy test z lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Navigation Strona główna LEKTURY PODSTAWOWA - Akademia pana Kleksa - Ania z Zielonego Wzgórza - Artysta Sławomir Mrożek tekst - Bajki robotów streszczenie - Ballady - Bracia Lwie Serce - Charlie i fabryka czekolady - Czarne Stopy - Czesław Miłosz - Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka - .Testportal - "Opowieści z Narnii.. Rozpocznij test.C.S.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. "Opowieści z Narnii.. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. Średnia ocena.. Czarownica, lew i stara szafa" Krzyżówka.. Imię i nazwisko klasa.a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3. a) gil b) jemiołuszka c) drozd 6.Lew Czarownica i Stara Szafa | sameQuizy.. Lew, czarownica i stara szafa".. Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, Aslan - prawowity władca Narnii, Paravel - zamek ker-., Jadis - imię Białej Czarownicy, Piotr - Najstarszy z rodzeństwa, tumnus - faun, którego spotkała Łucja, lew - np.Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Jaki ptak wskazał rodzeństwu drogę do Bobrów?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Lew, Czarownica i stara szafa" Quiz - Quizizz.. 0%Lew, czarownica i stara szafa Quiz - Quizizz.. #1.Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski..

Tagi dla tego testu: humorekTest z treści Lew czarownica i stara szafa -.

Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Lew, czarownica i stara szafa DRAFT.. Zwiedzają budynek, trafiają na pusty pokój z wielką szafą.. Lew, Czarownica i stara szafa' Test.Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3. a) Edmund b) Łucja 3) Kto się wyśmiewał z Łucji?. Pobrań.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Sprawdź swoją znajomość książki "Opowieści z Narnii.. a) Do Narnii b) nigdzie c) do ubrań 2) Jak się nazywało pierwsze dziecko które weszło do szafy?. jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. "Opowieści z Narnii.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków..

Czy uważnie przeczytałeś ,, Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa`` Krzyżówka.

Łucja wchodzi do środka.. Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".. Wątek główny.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Tematem utworu jest walka Aslana, który jest dobry, i jego zwolenników z Białą Czarownicą i jej sługami, którzy są okrutni.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".. Stara szafa - to przejście do innego świata.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".test ze znajomości ,,Opowieści z Narni.. Test "Opowieści z Narni.. Część 1.. Kim był Tumnus?. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. a) Zuzanna b) Edmund c) Piotr 4) Gdzie dzieci były na obiedzie w Narnii?. a) nigdzie b) U państwa Bobrów 5) .opowieści z narnii - test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Przesłano: 2018-06-28..

Lew, czarownica i stara szafa".

Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa to nadal jedna z bardziej popularnych lektur.. Lew, czarownica i stara szafa".Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".TEST z lektury.. Lew, czarownica i stara szafa".. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Dziewczynka przechodzi do Narnii, krainy wiecznej zimy i spotyka fauna, pana Tumnusa.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Świat Narnii jest podzielony między dobro i zło.2011-05-09.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.Lew, Czarownica i stara szafa.. Education.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie..

Twoja przeglądarka nie ...Klasy 4-6 C.S. Lewis: Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - test.

Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - Plan wydarzeń.. Lektura w klasie 5.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Czworo dzieci przyjeżdża do domu starego profesora.. Lew, Czarownica i stara szafa" - Krzyżówka.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Zachęcam do sprawdzenia swojej wiedzy.. Lew, czarownica i stara szafa".. Opowieści z Narnii.. Dział: Szkoła podstawowa - kl. IV-VIII..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt