Test wiedzy z geografii świata

Pobierz

Chyba niezbyt dobrze orientujesz się w tematyce geograficznej.. Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą.Międzynarodowy test wiedzy w kategorii geografia.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Sprawdź swoją wiedzę na temat mapy świata, odpowiadając na pytanie, czy to państwo jest państwem wyspiarskim!. Test geograficzny uczący podziału politycznego Europy i Polski.. W tej kategorii znajduje się 908 testów Szukaj w kategorii: po nazwie » .. Test dla każdego co nie boi się wyzwa .Globalny Test Wiedzy Geograficznej.. Teoretycznie nie powinniście mieć problemu z jego rozwiązaniem.. Nie łudź się, że uda ci się zdobyć 9/10TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z geografii i turystyki.. Woda zajmuje ok. 71 procent powierzchni Ziemi.. Geograficzne pomyłki Trumpa.. 547 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test składa się z 16 zdań, które musicie uważnie przeczytać i odpowiedzieć: Tak czy Nie.Nasza baza z geografii zawiera kilkaset pytań i stale się powiększa..

Geografia świata.

Jest to wersja online, napisana w HTML5.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź, czy znasz geografię lepiej niż prezydent USA!Quizy geograficzne - geografia Polski, geografia świata.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Planeta Nowa wydawnictwa Nowa Era.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Najnowsze Popularne.. To morza i oceany, a na każ.Test z Geografii Świata.. To najtrudniejszy test z geografii i wiedzy o świecie, jaki pojawił się do tej pory na naszej stronie.. Napisz do nas.. Jedno pytanie dotyczy nawet popularnego serialu z .Quizy geograficzne - geografia Polski i geografia świata.. Współpracuje z najnowszymi wersjami większości przeglądarek internetowych, takich jak Safari, Firefox i Google Chrome, a także z przeglądarką Internet Explorer 9 i nowszą.20 pytań z geografii, na które każdy dorosły powinien znać odpowiedź - jak sobie poradzisz?Z tym quizem poradzą sobie tylko nieliczni.. Ucz się poprzez rozwiązywanie testów i fiszek geograficznych.. Aby tego dokonać musisz wykazać się szeroką wiedzą z geografii.. Znajomość polskich miast.. Za jej pomocą możesz poznawać kraje, stany i stolice całego świata.. Geografia świata.. Proszę nie proś o pomoc Mapę Google.. Testy są zgodne z programem nauczania geografii w .Geografia jest twoim konikiem czy raczej piętą achillesową?.

Państwa i stolice świata.

W praktyce może się jednak okazać, że większość z informacji zdobytych lata temu już wypadło wam z głowy.Emitowana jest również własna waluta, dolar sealandzki, który jest sztywno związany z dolarem amerykańskim w stosunku 1:1. państwo najmniejsze świat Sealandia Morze Północne platforma metry księstwoSpardź swoją wiedzę z mapy świata i nie tylko!. Sprawdzian geografia klasa 6 - test z całego podręcznika; Sprawdzian geografia klasa 6 dział 1 - Współrzędne geograficzne; Sprawdzian geografia klasa 6 dział 2 - Ruchy Ziemi; Sprawdzian geografia klasa 6 dział 3 - Środowisko przyrodnicze i ludność Europy .geograficzne - Quizy, quizy wiedzy, quizy logiczne, quizy historyczne, quizy geaograficzneQUIZ.. Przekonaj się sam.. Jest to wersja online, napisana w HTML5.. Możesz się przekonać, rozwiązując nasz quiz.. addicted • 9 miesięcy temu • #domzpapieru #geografia #netflix #seriale #test #testnaczas .. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej.. Rozpoznasz planety na podstawie zdjęć?. Znajomość mapy.. Testy - geografia tylko w GeoZone.Quiz Geograficzny - Test wiedzy z Geografii #1 TOP TYGODNIA Wylosuj cytat z Pisma Świętego na dziś - 1 z wielu cytatówGeografia.. 27 quizów.. ,,To jeszcze szybciutko test z geografii i jesteście wolni" - Profesor..

Czwartkowy test z geografii.

Rzeki, jeziora, morza i oceany - co o nich wiecie?. Kokosowa11 3 lata temu.. Darmowe testy szkolne z geografii dla uczniów.Podejmij wyzwanie i spróbuj zdobyć komplet w naszym quizie z geografii.. Testy ze znajomości mapy, flag i państw.. Zapraszamy was w podróż po pałacach całego świata - czy wiecie, gdzie one się znajdują?. Przetestuj swoją wiedzę o geografii Polski, świata i geografii fizycznej.Quizy geograficzne z odpowiedziami.. Wróć na Quizzie.pl niedługo i sprawdź się ponownie w teście wiedzy!. Ogólna wiedza geograficzna.. Państwa miasta.. 40 quizów.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest wiedzy o geografii Polski!. 547 Obserwuj .Poniżej przedstawiam wybrane prezentacje zgodne z podstawą programową kształcenia w zakresie rozszerzonym dla liceum trzyletniego (ważną od roku 2012) oraz dla liceum czteroletniego (ważną od roku 2017), przygotowane w formacie HTML 5 (wersja "online" - najlepsza dla PC i większych tabletów) i przekonwertowane do PDF (wersja "PDF" - najlepsza dla urządzeń mobilnych i mniejszych .W dziale testy geograficzne przeegzaminujesz swoją wiedzę.. Wyniki są oparte na odpowiedziach na pytania w kategorii geografia podane przez graczy z 168 krajów..

Przetestuj swoją wiedzę o geografii.

Góry, rzeki, morza i oceany.Testy [seo] z geografii online.. Znasz ich lokalizacje?. Udostępnij.. Starannie dobraliśmy 74 kraje / terytoria z całego świata i stworzyliśmy ten zabawny quiz.. Ten test ma pytania w następujących językach: język wietnamski, język niemiecki, język hiszpański, język włoski, język .Sprawdzian wiedzy z geografii świata.. Rozwiąż testy o państwach świata, o flagach, herbach województw i Unii Europejskiej.. Quizy geograficzne, sprawdziany i testy geograficzne to setki pytań.. Seterra jest darmową grą-quizem o tematyce geograficznej.. Państwa i stolice świata test wyboru.. Czwartkowy test z geografii.. Z nim jest jak z maturą - aby go zaliczyć .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z geografii.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Skomentuj.. 7 testów ze znajomości każdego z kontynentów.. Sprawdź, czy dobry z ciebie astronom.. Pamiętaj - pytania odświeżają się co godzinę.. Strona 10Sprawdź, czy zdałbyś maturę z geografii.. Geografia dla klasy 8.. Tylko w taki sposób możesz otrzymać dokładny wynik.Sprawdź czy zdał byś rozszerzoną maturę z geografii.. Pytania [seo] z geografii Polski i Świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt