Szczegółowy test z tajemniczego ogrodu

Pobierz

Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" sprawdza, jak dobrze znasz przygody Mary, Dicka i Colina, czyli bohaterów powieści.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tajemniczy ogród - Test.. Tajemniczy ogród, kiedy odkryła go zaciekawiona.. Ujęła chłopca za ręce i uroczystym tonem oznajmiła mu, że nazajutrz spotka się z Dickiem i jego zwierzątkami.. Sprawdź, ile pamiętasz z "Kamieni na szaniec".. Autor przybliża losy młodzieży polskiej w okupowanej Warszawie podczas II wojny światowej.. Chodzi mi o rozwinięcie tych zdań: 1.Mary spędza nieszczęśliwe dzieciństwo w Indiach.. 5.Odkryła i otrzymała ogród od lorda Cravena.. 3.Skonanie rodziców Mary.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Brakuje odpowiedzi.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. 2.Tajemniczy ogród.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Quiz z lektury "Tajemniczy ogród".. Rozwiąż test.Test: Tajemniczy Ogród.. :krejwena) miał: a) sześćset lat i było w nim prawie sto pokoi b) sto lat .Test z lektury 'Przygody Tomka Sawyera' Tajemniczy ogród test; wszystkie jego TESTy »Czerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. a) wzruszył się i rozpłakał.. Pierwsze chwile w nowo odkrytym miejscu - wstępne zabiegi pielęgnacyjne, plewienie chwastów.. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

17.Opis tajemniczego ogrodu.

Gdzie wychowywała się Mary?Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe.. Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. 8.Colin spotyka z ojcem.Dom jest ogromny i posępny, otoczony ogrodem, którego częścią jest tytułowy "tajemniczy ogród", gdzie nikt nie ma wstępu.. Poznanie Dicka i zdradzenie mu tajemnicy - wspólna praca w ogrodzie.. Widząc, jak bardzo uszczęśliwiła go ta wiadomość, dodała, że znalazła furtkę do tajemniczego ogrodu.. Ustalenie z Martą, że jej brat kupi Mary narzędzia i nasionka do ogródka (Mary zachowuje w tajemnicy, co to za ogród).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.z lektury "Tajemniczy ogród" - Test.. 1) Nazwisko Mary to a) Lennox b) Craven c) Robinson 2) Mary urodziła się w a) Indiach b) Anglii c) Polsce 3) Rodzice Mary a) zginęli w katastrofie lotniczej b) zmarli podczas epidemii dżumy c) zmarli podczas epidemii cholery 4) Dom pana Cravena (czyt.. W domu wuja Mary poznaje sympatyczną służącą Martę Sowerby i jej brata Dicka.13.. Gdzie urodziła się Mary?. Rozpocznij test.. Rozpocznij test..

Znalezienie furtki do tajemniczego ogrodu.

Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zrób nasz quiz, by się przekonać, ile pamiętasz z tej lektury szkolnej.. Gdzie wychowywała się Mary?. Bogu dziękować!. b) zemdlał.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Jak dobrze pamiętasz treść Tajemniczego Ogrodu?. Gdzie wychowywała się Mary?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super dodany: 2015-09-23 17:10:17, przez: sylwia zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikasię, pracuje w ogrodzie, dobrze się odżywia i pije dużo dobrego mleka, a nie znajdziecie w całym Yorkshire zdrowszej pary nóg.. Rozwiąż nasz test wiedzy z lektury i przekonaj się, czy dobrze zapamiętałeś losy Alka, Rudego i Zośki1 Streszczenie Tajemniczego ogrodu w pigułce 2 Mary Lennox - charakterystyka 3 Czas i miejsce akcji Tajemniczego ogroduTest z lektury tajemniczy ogród 1) Mary Lennox urodziła się w: 2) Rodzice Mary 3) Pastor Craford 4) Dom pana Cravena miał 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym..

7.Kuzyn wchodzi do ogrodu.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. 1) Jak miała na nazwisko główna bohaterka (Mary) ?. Pierwszą osobą, która została zaproszona do tajemniczego ogrodu, była:"Kamienie na szaniec" to lektura czytana obowiązkowo przez wszystkich Polaków.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.Test wiedzy na temat powieści Tajemniczy Ogród.. c) bał się, że zbytnio przywiąże się do chłopca, a ten umrze, jak jego żona.Eduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Teraz położyła dłonie na ramionach Mary i przyglądała się jej z macierzyńską troskliwością.(….). 7.Rozmowa z Marthą.Plan szczegółowy "Tajemniczy ogród"?. Dlaczego pan Craven nie spędzał czasu z synem?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. 2.Śmierć Ayah.. 4.Bohaterka mieszka w Misseltwaite Manor.. Mary przypuszczała, że.Cudzowny śpiew gila 8.Krzyk w korytarzu 9.Przemiana dziewczynki 10.Ponowne usłyszenie krzyków.. Czerwone krzesło" - test 3 "Tajemniczy ogród" - test 1 "Tajemniczy ogród" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 3 "Przygody Tomka Sawyera" - test 1 "Przygody Tomka Sawyera" - test 2 "Czarne stopy" - test 1 "Czarne .Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" - Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.Pytania i odpowiedzi do lektury Tajemniczy ogród (..

c) kazał mu zaprowadzić się do ogrodu.

Zawiera 16 pytań.. 2.Umierają rodzice dziewczynki 3.Mary Lennox wyjeżdża do wuja w Wielkiej Brytanii.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Co zrobił pan Carter, gdy ujrzał zdrowego syna?. a) miał dużo pracy.. 11.Znalezienie klucza i wejście do Tajemniczego ogrodu 12.List do Dicka, spotkanie z nim i wprowadzenie go do ogrodu 13.Wspólna praca 14.Poznanie Colina 15.Zmiany zwyczajów domowych 16.Pierwsze kłótnie Mary i Colina 17.. Mary był smutnym i opuszczonym miejscem, w którym nie było ani trochę życia.I ta właśnie delikatna gmatwanina, zwieszająca się od drzewa do drzewa, nadawała ogrodowi taki tajemniczy [82]urok.. 6.Pierwsze spotkanie z panią Medlock.. "Tajemniczy ogród" to piękna powieść dla dzieci, którą warto przeczytać nie tylko do szkołySuper!. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt