Napisz opowiadanie o książce

Pobierz

Muszę podać: - autor i tytuł - problematyka - bohaterowie - ocena utworu i jej uzasadnienie B proszę o odpowiedź !. Przyjazn!. Wtedy bez przeszkód zaprowadzi Marka do jego ukochanej.. Gdzieniegdzie były wykopane niewielkie dziury w ziemi.. Stroz_Prawa 112 pkt.. Przebiegły Grek poszukuje człowieka, który jest odpowiedni, aby zabić Glaukosa.. SCHEMAT, usta­lasz typ nar­ra­to­ra i .Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Opowiadanie często zawiera także opisy, np. postaci, miejsc, przedmiotów; dialogi i przemyślenia bohaterów.Zadanie: proszę napisać opowiadanie na temat najciekawszej przygody w książce w pustyni i w puszczy proszęo szybką odpowiedz z góry dziękuje Rozwiązanie: spotkanie z lwem dziewięć dni wędrowali już staś i nel do smaina po wypalonej dżungli iAkademia Pana Kleksa opowiada o Ambrożym Kleksie, który ma swoją akademię.. Bardzo zdziwił ten widok Małego Księcia, lecz był już bardzo zmęczony i .. Pan Kleks nie uczy geografii, j.polskiego ani matematyki, ale kleksografii.napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera.. Po długiej i męczącej podróży Mały Książę trafił na kolejną planetę.. Wyobraź sobie że Mały Książę odwiedza jeszcze inną planetę niż te, o których mowa w książce.. Książka Carlo Collodiego pod tytułem "Pinokio" należy do najbardziej popularnych dzieł literatury dla dzieci.. W swojej akademii Profesor przyjmuje jedynie chłopców, których imiona zaczynają się na A..

Napisz opowiadanie 1. skrzatczesio_173 192 pkt.

Nawet umysł, wypoczęty po długiej przerwie, pracował bez szwanku i w pełni zachowywał zdolność do umieszczania nowych informacji w swoich szufladkach.. 2021-12-08 07:00:01Zapisz: Opowiadanie to krótki utwór ukazujący niewiele wydarzeń, o których zgodnie z ich kolejnością mówi narrator.. Przyjazn!. Mateusz przeszukał dokładnie miejsce zdarzenia.. Nagroda czeka !. Wykaż się zna­jo­mo­ścią tre­ści utwo­ru Ada­ma Mic­kie­wi­cza.. Chciałabym opisać książkę mały książę, bo to moja lektura.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Napisz opowiadanie o przyjaźni.. Plan Wydarzeń ,,Tajemniczy Ogród"Napisz opowiadanie z dialogiem Podobne tematy.. Jozef-naucz-sie-sam 256 pkt.. Napisz opowiadanie o spotkaniu z jednym z bohaterów .. 4 dni temu; POTRZEBNE NA TERAZ!. Podługiej podróży Mały Książę trafił na jeszcze jedną planetę.Planeta było dość dziwna, ponieważ cała była z piernika i innych słodkich rzeczy.Ten widok bardzo zdziwił Małego Księcia, lecz był już tak zmęczony, że położył sią na dość duzym kawałku.Napisz opowiadanie z elementami opisu i dialogiem dotyczące zdarzenia, którego nie można racjonalnie wytłumaczyć.. Rozwiązanie zadania 9 z książki Nowe Słowa na start!. Szufladki w umyśle Ani były podzielone.Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę..

; 3JAK mogę zacząć opowiadanie o ulubionej książce?

Szatan z siódmej klasy jaka była sytuacja Francuza .. Jacy wielcy bohaterowie występują w księdze 11 Rok 1. wszyscy bohaterowie tajemniczego ogrodu krotkie info.. Wypracowanie powinno dowodzić,że dobrze znasz lekturę obowiązkową.. Rozdział 17.. Odbicie Rudego- bohaterstwo, k. Portfel zniknął w szatni gdy Filip miał wf. Mateusz stwierdził że to nie mogł być nikt z jego klasy.Krótką opinią o książce Tomka Sawyera .. napisz-prace 279 pkt.. Był ona dość dziwna.. Książka nosi tytuł "Czynnik miłości".. Sprawą postanowił zając się szkolny detektyw - Mateusz.. Chodziła ona do 6 klasy .. Chodziła ona do 6 klasy .. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. Prosze o pomoc .Ciągle mówi też o Glaukosie, którego coraz bardziej się obawia.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Uczy się w akademii.. Zjadłam śniadanie i poszłam do szkoły jak zwykle.. Inne miejsca ogrodzone były sznurkiem.. Napisz opowiadanie z narracją pierwszoosobową, w którym zamieścisz opis przeżyć zakochanego człowieka o duszy romantyka.. Two­ja pra­ca powin­na liczyć co naj­mniej 200 słów..

Chcę napisać opowiadanie, ale nie wiem jak zacząć.

Pewnego dnia Filipowi ktory chodził do 6 a ktoś ukradł 50 zł z portfela.. Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz projekt wynalazku własnego autorstwa.Przygoda Pinokia - opowiadanie na podstawie książki.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .napisz opowiadanie z dialogiem- moja droga do szkoły Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: klaudianap 29.3.2010 (19:55) Mam Napisac Horror Na J.polski Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: bobek1510 5.4.2010 (18:14) Napisz opowiadanie ktorego bohaterami beda postacie z mitologii.Napisz opowiadanie w którym przedstawisz losy bohate.. 4 dni temu; Napisz opowiadanie list feliux net i nika oraz gang.. Notatka: Współczesna wersja historii Żony Modnej w satyrze.. Głównym bohaterem tej książki jest Adam Niezgódka..

Wszyscy znamy jego ...Napisz opowiadanie o przyjaźni.

Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .1.Napisz opowiadanie o wspólnej przygodzie z wybranym bohaterem "Zemsty" Aleksandra Fredry, dzięki któremu podejmiesz dobrą decyzję w ważnej dla Ciebie sprawie.. Podręczniki cz. 2Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Przyjazn!. Opowiadanie o życiu.. Zadanie indywidualne.. Została przetłumaczona na dwieście czterdzieści języków i chyba nie ma na świecie nikogo, kto nie słyszałby o przygodach niesfornego pajacyka.. Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena .. Oczywiście często się zdarza, że tytuł .. Myślałam, że będzie jak na każdych lekcjak szkolnych- nudno.. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' Pomóżcie sama nie dam rady Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation Znapisz opowiadanie detektywistyczne.. Wypracowanie powinno dowodzić,że dobrze znasz lekturę obowiązkową.. Niezapomniana przygoda w szkole"Obudziłam się jak zwykle o 7:00.. W końcu prosi Winicjusza o pieniądze, chce wynająć mordercę, który zabije Glaukosa.. 2021-12-08 07:00:01Napisz opowiadanie z dialogiem o książce "hobbit tam i spowrotem" Odpowiedź Guest.. Zobaczyli, iż odkopywali grób, aby doktor Robinson mógł zbadać kości nieboszczyka.. Lecz zupełnie się myliłam.Napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce.. Dodaj"Stary człowiek i morze" jako opowiadanie - parabola Parabola, zwana także przypowieścią, jest gatunkiem literackim, który niesie ze sobą przesłanie moralne lub dydaktyczne.. W tej samej chwili Indianin Joe poszedł do doktora i uderzył go, jednak ten powalił .Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. najlepsze oppowiadanie dostanie5 kciuków .. Chłopcy zastanawiali się, co mogą oni robić o tak późnej porze.. 1.Napisz opowiadanie o wspólnej przygodzie z wybranym bohaterem "Zemsty" Aleksandra Fredry, dzięki któremu podejmiesz dobrą decyzję w ważnej dla Ciebie sprawie.. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. Chodziła ona do 6 klasy .. Prosze was o chociaż jedno pierwsze zdanie.. Odpowiedź na zadanie z Szkolni przyjaciele 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt