Quizy felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

nika_1991 • 9 miesięcy temu.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją wiedzę!. Przestępcom przychodziło to tak łatwo, gdyż wcale nie byli ludźmi.POWIEŚĆ PRZYGODOWA: Bohaterowie zdobywają nowe doświadczenia, pokonują przeciwności losu., W książce występują liczne zwroty akcji i przygody., POWIEŚĆ SEINCE FICTION: Książka ukazuje możliwe zagrożenia związane z rozwojem technologii., Nauka i technika są rozwinięte bardziej niż w rzeczywistości., POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA: Utwór porusza problemy wieku dorastania .. 23/23 spoko quiz .. chomik8.. Quiz w Poczekalni.. Zablokuj Zgło .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Odpowiedz na pytanie z działu: VI - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziQuiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Piotr Polon, tata Feliksa, był.. c) konstruktorem i wynalazcą.. Odpowiedz.. Skomentuj.. 0%Witaj na stronie Quizz.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:041) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. 2 Obserwuj autora Zobacz profil .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTest z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?a) Pani Helenka b) Aldona Pumpernikiel c) Cecylia Bąk d) Michalina Małolepsza 10) Ile lat miała Nika?. pytanie 1 z 20Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. Część 1.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Odpowiedz.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. rude włosy.. c) Gang Złego Johna .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. a) znanym cukiernikiem.. Test składa się z 12 pytań.. Wyślij zgłoszenie.. Nika miała.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

Zablokuj Zgło ...Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" ...

1 błąd.. Zawiera nieodpowiednie treści?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi quiz': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Witaj na stronie Quizz.pl.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Liczba wyników dla zapytania 'felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi test': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Test składa się z 12 pytań.. Tatry .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" ..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. b) Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zablokuj Zgło .. Zablokuj Zgłoś.. b) bankowcem.. Udostępnij.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Quiz z książki Rafała Kosika.. Odpowiedz.. Fajny quiz.. Sprawdź się!Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Postaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.

15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. a) Bandę z ulicy Pioruna.. Ale tata Niki żyje!. pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt