Cytaty o olewaniu drugiej osoby

Pobierz

Czasami wystarczy tylko jedno nieprzemyślane słowo lub spontaniczne zachowanie.. Różne Dodano: 2006-07-22.. Poniżej znajdziesz cytaty, sentencje, aforyzmy, złote myśli na temat nienawiści.Ci co z góry mnie stawiają na przegranej pozycji Fałszywość bez granic za wszystko i za nic.. Nasze nawyki determinują nasze zachowania.. Przyślij propozycję cytatu.. Mówią o nim również liczne sentencje i aforyzmy.. gdy mysle o tobie i jestem w niebie .. Doceniać piękno.Cytaty o życiu i miłości, które dodają skrzydeł .. Odpowiedzialność za szczęście.. Formularz kontaktowy.. Kinga Baranowska.Pamiętaj o tych trzech rzeczach: szacunek dla siebie, szacunek dla innych, odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny.- Jackson Brown, Jr.. Minimum wszystkiego.. Nigdy nie zapominaj, że oferujesz klientowi pomoc, a nie błagasz go o zamówienie.Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż twoje.. "Krytyka to nic innego jak opinia drugiej osoby o nas i naszym postępowaniu, odmienna od naszego wyobrażenia o nas samych.". Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent… 2. zawodów / profesji: Ks. Jan Twardowski 73 cytaty, 2 cytaty o zaufaniu.. Bez szacunku najbliższego otoczenia ciężko jest myśleć o podejmowaniu jakichkolwiek .Najważniejsze cytaty o czynieniu dobra i ich przesłanie - kilka prawd o byciu dobrym #3. gdy w ramiona Ci się rzucam ..

13.Oto cytaty kobiet, które warto znać: 1.

.13 listopada 2014 roku, godz. 11:00 0,0°C.. Żyj teraźniejszością i rób to tak pięknie, by była warta wspominania.. Minimum.. Miłość jest śmiercią: śmiercią odrębności, śmiercią dystansu, śmiercią czasu.. miłość .. Inne cytaty z tagiem ludzie Ludzie, którzy nie mają celów są skazani na pracę dla ludzi, którzy te cele mają.. I nie niepokój się o przyszłość, bo ta jeszcze nie nadeszła.. Jest nam on jednak konieczny do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie.. Własną pomoc daj pierwszy; pomoc przyjaciela przyjmij na końcu.. gdy wszystko Ci wybaczę .. jamil Aforyzm 16 maja 2011 roku, godz. 20:50 358,6°C Spontaniczność osoby prostej przewyższa piękną grę białego kołnierzyka.. Starość nie czyni nas zdziecinniałymi, jak ludzie twierdzą,Jeden dzień na raz - to wystarczy.. Możemy pracować na niego całe życie, tylko po to, by stracić go w kilka chwil.. "A zatem patrzymy na siebie z oddali i kochamy się wzajemnie.. Tracisz swoją energię na przekonanie ukochanej osoby, że jest piękna, a w zamian dostajesz dawkę pesymizmu.. Zasady korzystania z serwisu.. Życie nieczynne jest to śmierć przed zgonem.. "Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości".. Ja daję jej ciepło i życie, a ona daje mi rację bytu".Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem..

Richard Carlson Inne cytaty Autora Losowy cytat.

Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu".. Prawa nim rządzące przypisywaliśmy działalności bóstw lub szeroko pojętej magii.. Jeśli nie mamy szacunku dla tej drugiej osoby, miejmy chociaż szacunek do tego kogoś, kim byliśmy wtedy.. Jacek Piekara, Alicja więcejLiczne wiersze i powieści opowiadają o nieszczęśnikach, opętanych przez to potężne uczucie.. Mamy tu swoisty słoik szczęścia i motywację.. Kilka z nich przygotowaliśmy dla Was poniżej.. Ann Landers - Prawdziwą miarą osoby jest to jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi.. Śmiać się często i szczerze.. Zasługiwać na dobrą ocenę uczciwych krytyków.. Pocieszanie partnera jest zdecydowanie normalne.. Może z trudem, lecz zobaczyłem to wreszcie Że dwulicowych ludzi jest od ch.u.ja w tym mieście Słów na usta nie ciśnie się zbyt wiele Co mam powiedzieć, naprawdę nie wiem Poza tym, że byłeś moim przyjacielem Ha ha ha, lojalność, lojalność Nie oceniaj mnie bo ja dobrze wiem kim jestem!Szacunek jest zjawiskiem niesłychanie ulotnym.. Polityka prywatności .Prawdziwy partner lub przyjaciel to osoba, która zachęca Cię do spojrzenia głęboko w siebie, tak abyś znalazł to piękno i miłość, której tak bardzo poszukujesz.THICH NHAT HANH Bycie głęboko kochanym przez kogoś daje ci siłę, podczas gdy głęboka miłość do drugiej osoby daje Ci śmiałość i odwagę.LAO TZU Amy Dodson - Nigdy nie akceptuj cudzych ograniczeń.Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: drugiej osoby - wiersze..

Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: drugiej osoby - aforyzmy.

amnika Wiersz 2 lipca 2010 roku, godz. 00:18 6,7°C Sensu poszukiwania Czasem życie zbacza z toru, Czasem płyną łzy w ciszy czterech ścian, Czasem myśli przynoszą złudny obraz marzeń,WAYNE DYER.. Zmień swoje zdanie (sposób myślenia) to zmienisz swój los.. Jazder AforyzmW dawnych epokach świat był dla nas jedną wielką tajemnicą.. gdy biegniemy na most by zdążyć obejrzeć słońce .. gdy zrywasz mi kwiaty na łące .. Nie licz dni, spraw by dni się liczyły.. Ludzie stają się negatywni, gdy tracą wiarę.. Zapewne nigdy nie poznamy wszystkich tajemnic świata.. SIDNEY J. HARRIS.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Znacie może cytaty o zerwaniu, odejściu, olewaniu itp?Życiowe cytaty czy mądrości życiowe - w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je .Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat: człowiek, ludzie, ludzkość, osoba, bliźni, osobowość, świadomość, małpa, cywilizacja, społeczeństwo.Poniżej przedstawiamy najciekawsze według nas cytaty o miłości - pisarze, poeci, znane osoby.. Nadal jest on jednak pełen zjawisk, które nie potrafimy ogarnąć rozumem.. "Zaskakujące jest jak wiele ludzi idzie przez życie nie uświadamiając sobie, że ich uczucia względem innych ludzi są w dużej mierze determinowane przez uczucia wobec samego siebie, a jeśli nie czujesz się komfortowo ze sobą, nie możesz czuć się komfortowo z innymi.".

Osoby zamknięte tracą, a osoby otwarte zyskują.• Cytaty o zaufaniu wg.

Podczas tych godzin, gdy jesteś tak blisko drugiej osoby, z dwojga niemal stajecie się jednym.. gdy tęsknie tak bardzo , że płaczę .. Miłość jest gdy : gdy patrzę na Ciebie z uśmiechem .. Słynny malarz także mówił o miłości.Człowiek nie może niczego nauczyć drugiego człowieka, może mu tylko dopomóc w wyszukiwaniu prawdy we własnym sercu, jeśli ją posiada.. Bo kiedy w pewnym momencie przyzwyczajamy drugą osobę do .Najpiękniejsze złote myśli i cytaty o miłości - Paulo Coelho.. Zrozumienie rządzących nim .Oto niektóre cytaty pojawiające się na wielu grafikach, odnoszące się do pustki po stracie bliskiej osoby: "Tęsknota, słowo zużyte, otwarło mi swoją dal… jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie: żal.Jeśli źle życzymy człowiekowi, któremu kiedyś ofiarowaliśmy miłość, to tak, jakbyśmy opluwali samego siebie.. Zobacz .. Sama idea związania się z kimś drugim liną jest czymś, co świadczy o zaufaniu do drugiej osoby, powierzeniu własnego bezpieczeństwa w czyjeś ręce.. Z pewnością każdy znajdzie cytat, który najlepiej będzie opisywał jego przeżycia.Dobre słowa mają moc zmieniania życia drugiej osoby.. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma.. Wraz z rozwojem technologii wzrósł również nasz poziom rozumienia świata.. Marie Curie-Skłodowska - Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie.. O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci.. Cytaty o nienawiści.. Nie da się ocenić co czuje druga osoba, tak w pełni.Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: drugiej osoby - aforyzmy.. Informacje.. Śmierć jest minimum.. "Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego" (Papież Franciszek).. W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja.Każdy z nas jest inny, każdy z nas ,,czuje inaczej".. Cierpliwie znosić zdradę fałszywych przyjaciół..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt