Ułóż i zapisz pytania do wyróżnionych części zdania w szafie wisi wojskowy mundur

Pobierz

Karty ćwiczeń cz. 2Ułóż i napisz pytania dotyczące wyrazów wyróżnionych w zdaniach.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. - przyzwolenia (mimo co?. - przyczyny (dlaczego?. Podane zdania z czasownikami w stronie czynnej zamień na stronę bierną: A.. Używaj popraw nie przyim ków !. C. Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę w 1492 roku.. wbrew komu (czemu)?. … poniżej.. s. 10-11W szafie wisi wojskowy mundur.. - wann Dam naj :))Ułóż pytania do wyróżnionych części zdań.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 8.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania.. Karty ćwiczeń cz. 2 Zapisujemy pytania do wyróżnionych części zdaniaW szafie wisi wojskowy mundur.Co wisi w szafie?Przy Odpowiedź na zadanie z Szkolni przyjaciele 3. kiedy ?. Przeczytaj zlecenia i zapamiętaj.. W razie awarii wezwij pomoc.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania po niemiecku !. Zapisz w jednym zdaniu życzenia urodzinowe dla koleżanki.. - wann Dam naj :))DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. pod jakim warunkiem?. Z góry dziekuję, daje naj.. Question from @JustMe244 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiMożna także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania..

Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania: ICH kann DIR helfen.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Napisz pytania w drugiej osobie liczby pojedynczej.. Question from @Koala777 - Gimnazjum - Język niemiecki.. Od podanych niżej wyrazów utwórz imiesłowy przymiotnikowe bierne: A. przepisać B. pokryć C. ogolić D. dopasować.. 2011-03-01 22:04:26; Utwórz zdania,zaczynając od wyróżnionych części zdań 2008-09-09 19:24:45; Jakie są wsyzstkie części zdań?. 44.Odpowiedz w dwóch zdaniach.. Idę do sklepu po mleko, po chleb, a nie za mlekiem, za chlebem.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.- sposobu (jak?. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Drzewo użyto do budowy, a nie dla budowy.1.. Bardzo proszę o pomoc, jak najszybciej.. .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. - warunku (w razie czego?. ), np. Wyszedł na spacer pomimo deszczu.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Pięknie rysujesz.. 4. wir* konnen* gehen* ins Kino* wann*?Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.1.mussen - im Supermarkt - kaufen - wir- Obst und Gemuse - ?. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu..

Ułóż pytania do wyróżnionych części zdania.

7. das Flugzeug, landen, heute, UM, 12 UhrUłóż pytanie do wyróżnionej części zdania.. Articles .. Wymysl i zapisz w odpowiednim miejscu,do kogo taki list mógłby być adresowany.. (Meine…Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Zapisujemy pytania do wyróżnionych części zdaniaW szafie wisi wojskowy mundur.Co wisi w szafie?Przy Odpowiedź na zadanie z Szkolni przyjaciele 3. w będą wyróżnione części zdania.. kiedy ?. Zbuduje 4 dowolne zdania w których uwzględnie miejsce i określenie czasu kto?. z jakiego powodu?). gdzie ?Naprzykład Ich schwimme im sommer am Meer Pliss szybko mam to na jutro daje naj.. Pytanie brzmi: Zbuduje 4 dowolne zdania w których uwzględnie miejsce i określenie czasu kto?. (Meine… poniżej.. Ułóż i zapisz zdania z wyrażeniami: do wsi, na wieś, we wsi; na miasto, w mieście; w fabryce, na fabryce.428.. w jaki sposób?. Pierwsze słowo zaczyna zdanie.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.Utwórz pytania do wyróżnionych części zdania.. Question from @Magda9211 - Liceum/Technikum - Język niemieckiZadanie: brdzo ważne ułóż pytania do wyróżnionych cz Rozwiązanie: 1 odp die schüler fahren im herbst an die ostsee pytanie wohin fahren die schüler imUłóż pytania do wyróżnionych części zdania.. B. Legia Warszawa pokonała Wisłę Kraków.. 2011-09-10 14:26:58; okresl części zdań polski 2016-09-04 17:18:18427..

Ułóż pytania do podanych zdań i zapisz je w zeszycie.

), np. Idę po zakupy.. W tekście "Olga Boznańska - malarka" (podręcznik, s. 10-11) wyszukaj wy-razy z rz i ż. Spośród nich zapisz: • Wyrazy z ż zapisz w kolejności alfabetycznej.. 8x=3000g .Czasownik regularny - ułóż zdania z poszczególnych elementów zaczynając od wyróżnionych części.. Question from @Koala777 - Gimnazjum - Język niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt