Hobbit sprawdzian znajomości treści

Pobierz

Korzystajcie śmiało.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. 30 Obserwuj autora Dodaj .. Link do mojego genialy zostawiam wam poniżej.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?. Test składa się z 12 pytań.. sprawdzian ze znajomosci tresci balladyny .. [LINK] Hobbit Test Sprawdzajacy Znajomosc Lektury Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena Test ze.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. W jaki sposób Elrond odczytał tajne litery na mapie krasnoludów?. emi 03 maja 2019 wreście 100%.Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. XCezor 2 lata temu.. 5.yyy .Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Załóż własny blog!#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem vabhighservsi11 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem chomikuj Przejdz do pliku: om.gy/UObIlKto by przypuszczał, że pingwiny mogą być takie sprytne?. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Lekcje online - czy .Jest to świetna baza przydatnych treści, ale też interaktywnych zadań dla uczniów..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. znajomosci tresci "Balladyny" J. Slowackiego .Test sprawdzajacy znajomosc tresci lektury .. "Kordian" - sprawdzian znajomości treści.. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina:Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Drugą - wypracowanie na jeden zTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaPlik Test ze znajomości treści lektury pinokio.doc na koncie użytkownika Mami2322 • folder Sprawdziany • Data dodania: 29 sty 2012"Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.Strona poświęcona szeroko rozumianej tolkienistyce..

Zapraszamy.Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Jaka była pora roku, gdy Bilbo wyruszył na wyprawę?. Są także informacje o mieczach, herbach, muzyce i fandomie.. Tolkien).. Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online.. Kim był Gandalf?. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Możemy ją wykorzystać na wiele różnych sposobów.. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Znajdziesz tu porady: jak przygotować sobie strój, łuk i kolczugę a także emblemat.. Grupa "A" Dlaczego krasnoludy przybyły do Bilba na naradę?. Tolkiena.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

4.Sprawdzian ze znajomości treści lektury«Hobbit» J.R.R.Tolkiena.

Test zawiera 30 pytań.. Jest to niezwykła powieść, przedstawiająca zupełnie odrębną rzeczywistość z niezwykłymi, bohaterami, postaciami, stworami.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. c) regularnym ćwiczeniom na siłowni.. 30 Obserwuj autora Zobacz profil .. #ksiazka #ksiazki #lektura #malykasiaze #sprawdzian #szkola #test .. Czwórka!. Jak się nazywa główny bohater książki.. Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki.. Łamignat uważał, że swą siłę zawdzięcza: __/0,5 a) czarodziejskiemu bębenkowi.. Jaka ocena wychodzi Ci z tego przedmiotu na pół.. • opisz 2 wybrane postacie przywódców •przedstaw ocenę powstania listopadowego, wystawioną przez autora .Szkoła latania" - sprawdzian ze znajomości treści.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Kto porwał Bilba i krasnoludy, gdy schronili się w skalnej jaskini?Test jest króciutki i prosty.. Dla fanów Hobbita.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1. c) Łamignat.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. KORDIAN - SPRAWDZIAN WIEDZY O LEKTURZE 1.Przypomnij sobie treść Przygotowania: • w jakich okolicznościach powstają bohaterowie tej sceny?. Wyślij zgłoszenie XCezor.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!Test sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury szkolnej (podstawówka) "Hobbit" J. R. R. Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom.. Na tablicy związanej z "Hobbitem" umieściłam link do filmu, teledysk Eda Sheerana, czy też inne dostępny w sieci pomoce.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt