Uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

5.Przeczytaj , w jaki sposób każde z dwojga dzieci wykonuje mnożenie, a następnie oblicz tym sposobem.. Od czterech lat uczę tego języka.. Nerwowo popiskuje i rozgląda się na (boki).. Następnie napisz odpowiedzi na pytania w zeszycie - zadanie 1, str. 86.. Ćwiczenie 2/78 - dopasuj przymiotniki (1-6) do właściwych włosów(a-f).. Reforma 2019Uzupełnij dialogi właściwymi formami czasowników z nawiasów.. Odpowiedz ustnie na pytania z zadania 3, str. 86.6 Napisz w zeszycie krótkie ogłoszenie, w którym znajdą się co najmniej cztery wyrazy z zadań 1. i 2.. Wybierz a, b lub c.. 5/87- uzupełnij zdania.. Ewa Kościelniak-Walewska.. Uzupełnij wniosek.. Pamiętaj o regule ortograficznej.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. 1/106- przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Jeden jest wysoki i chudy a drugi niski i nie co pulchny .Zeszyt: Przepisz do zeszytu zwroty z ćwiczenia 3/86 z podręcznika a następnie korzystając z WORDLIST ze strony 90 przetłumacz je.. Relacja narratora o losach bohatera: .. Ćwiczenie 4/78 - uzupełnij pytania formami Have got lub Has got.. (nigdy) (rzadko) 1.Uzupełnij dialogi, wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi.. Zeszyt ćwiczeńUp beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów..

...4 Uzupełnij opis właściwymi wyrazami w odpowiedniej formie.

Zad 4. wykonaj ćwiczenie on line.. Zad.4 Napisz pytania w "will", następnie napisz do nich swoje odpowiedzi.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, natomiast -jeśli to konieczne - dodać inne wyrazy, taka by otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Obowiązujący (kodeks) - lubiany (nauczyciel) - przeczytany (artykuł) - naruszona (konstrukcja) - wierzący (chłopiec) - uzgodniony (plan) - spełnione (oczekiwania) - krępujący (ubiór).Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami.. besser Zapisz wyrazy w odpowiedniej kolejności.. Odpowiedź.. - praca z tekstem.. W tym ćwiczeniu musisz podać prawidłową formę czasownika, uwaga osoby są wymieszane, masz 1, 2, 3 osobę w liczbie pojedynczej.. Notatkę zapisz w zeszycie.. Ułóż zdania z wyrazami ; sich treffen -spotykać się sich entschuldigen für -usprawiedliwiać się,przepraszać za sich erhden - odpoczywać sich feuen über - cieszyć się sich anzienhe - obawiać… Uwaga!. Wymyśli przesądy z podanymi wyrazami (po angielsku) Food,Birds,Weddings,Animals,Colours,Numbers,Objects Prosze potrzebne mi na Wtorek :) Zanacze Naj .Zapisz pod wynikami litery i odczytaj hasło.. Gdy dostrzega przefruwającą obok samicę, rzuca się za (ona) w pogoń.Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie..

Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie zdjęcie w.. - MidBrainart Pamiętamy, że "both" używamy dla dwóch rzeczy (zwierząt, ludzi), natomiast "all" dla więcej niż dwó Odpowiedź na zadanie z Bugs Team 3Uzupełnij zdania 13.1-13.3.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Przepisz lub wklej do zeszytu.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. jutro pójde w świat zad 9 str 117 klasa 6.. Napisz w zeszycie pełne pytania i dopisz odpowiedzi zgodnie z prawdą.Przyporządkuj ustnie zdjęciom nazwy posiłków w szkole.. Zapisz lub wklej plan w zeszycie.. Uzupełnij tekst przydawkami całość zapisz w zeszycie porównaj tekst przed zmianą i po niej.. P K G R W N VWypisz do zeszytu wyrazy z ramki VOCABULARY z e strony 107 I przetłumacz je korzystając ze słowniczka na stronie 112.. Zimorodek siedzi na (gałąź) , tuż nad (lustro) wolno płynącej rzeki.. Następnie przyporządkuj ustnie osobom właściwe informacje z ankiety.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Odpowiedź na zadanie z Brainy 5. .. Odczytaj lustrzane odbicia wyrazów i uzupełnij nimi podane związki: akzcółw, runzs, jórts, łóicśok, muezum, keżdżóm, jókop, tknup, atsyrut, kerógo, muzor, atsupak.. Żwirek i Muchomorek to sympatyczne skrzaty .. Uwaga!Zapisz w zeszycie antonimy (czyli wyrazy o znaczeniu przeciwstawnym) podanych imiesłowów, zawierające przeczenie nie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..

...Zad.3 Wybierz właściwe wyrażenie i zapisz je w zeszycie.

Odpowiedz na pytania, uzupełniając luki w odpowiedziach.. Po długiej podróży wreszcie dojeżdżaliśmy do celu.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. 2/106- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Naucz się zwrotów na pamięć.. Ostatnie Odpowiedzi.Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Podręcznik: 4/87- połącz wyrażenia z ćwiczenia 3 z ich angielską definicją.. Listen(Słuchać dialogu.). Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij tekst właściwymi formami rzeczowników podanych w nawiasach.. Uzupełnij dialogi zwrotami z ramki.Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi .Uzupełnij dialogi angielskimi odpowiednikami wyrażeń podanych w nawiasach.. Najpierw zobaczyliśmy biały kościółek na wzgórzu, a później - bystry / błyskotliwy / mądry rzekę, przez którą toczyć się / prowadzić / kierować most.. 5 004-015_Repeta_SB_gimn_15_U1.indd 5 03.06.2015 15:24Zad.4 Uzupełnij tekst kolejnymi wyrazami z ramki w odpowiedniej formie .Zapisz te wyrazy w zeszycie Zad.4 Uzupełnij tekst kolejnymi wyrazami z ramki w odpowiedniej formie .Zapisz te wyrazy w zeszycie .. Asiaasia656565 April 2019 .C/108 - uzupełnij zdania 1-6 wyrazami z żółtej ramki, zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Praca domowauzupelnij dialog odpowiednimi wyrazami i zapisz go w zeszycie.

- Der Salat schmeckt sehr g Odpowiedź na zadanie z #trends 1.. Przyjrzeliśmy się dokładniej górce, na którą .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Klasa 7 Lesson 18.05.2020 r. poniedziałek 20.05.2020 r. środa.. Zad.5 Uzupełnij zdania wstawiając podane przedimki lub nie wstawiaj nic.odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Przetłumacz na język niemiecki wyrazy podane w nawiasach i odpowiedz na pytania.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Odpowiedź na powyższe pytania powinna Ci uzmysłowić, że: • Katarynka to utwór niewielkich rozmiarów, posiadający jeden główny wątek.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Evo's g r a m m a r. Znajdź w rozsypance literowej dziewięć nazw przedmiotów.. Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Nauczyciel.. Agnieszka: 5*2 3/7=10 15/7=12 1/7 4*6 3/5= 6*3 5/12= 2*8 14/17= 9*4 6/25= Ćwiczenie matematyka z kluczem strona 56, 57 zad 4,5Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami i zapisz go w zeszycie pracujcie w parach.odegrajcie dialog.. Zad.6 Uzupełnij zdania wyrażeniem "will" lub "going to".zapisz w zeszycie.Wydrukuj Zapisz jako PDF Dodaj do ulubionych Udostępnij materia .. Swoje odpowiedzi zapisz tutaj lub w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt