Test hobbit czyli tam i z powrotem

Pobierz

Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Akcja powieści rozgrywa się w czasach Trzeciej Epoki Tolkienowskiego świata i trwa około roku.. Tolkiena?Test jest króciutki i prosty.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test zawiera 30 pytań.. Wraz z Thorinem, Kilim i Filim dostali się do miasta.. .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zobacz profil.. Część 1.. 6 na 10 to przeciętny wynik - udowo.. 60874 rozwiązania.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. Dla fanów Hobbita.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. 277 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. TEST Z LEKTURY: Zdrap swojego nietypowego skina .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" składający się z 30 pytańHobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. W rozmowie czarodziej opowiedział o Bardzie i pomyślnym rozwoju miasta, o zgodzie między elfami, krasnoludami i ludźmi oraz o żałosnym końcu dawnego władcy .Hobbit, czyli tam i z powrotem - pytania z lektury!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Skomentuj.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce - strona 2, Nocą Bilbo uwolnił obolałych towarzyszy.. Bohaterowie"Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobookCZĘŚCI MOWY - test na uważność; Hobbit - charakterystyka, informacje; Hobbit - geneza; Hobbit - narrator, info; Hobbit - wiadomości ogólne-hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1-do-scenariusza-1-hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1-do-scenariusza-2Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. TolkienHistoria wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo B.Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Zamierzył opatrzyć je tytułem: "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R..

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Najnowsze quizy.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Pewnego dnia odwiedził go Gandalf z Balinem.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Tolkien).. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury 5 lat temu.. Sprawdź swoją wiedzę!J.R.R.. OdpowiedzHobbit czyli tam i z powrotem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. O Autorze taylor_123.. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. Quiz Z Lektury Hobbit ,,czyli tam i z powrotem" .,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotema) olbrzymy b) elfy c) mrówki 13) Arcyklejnot to a) nazwa smoka z Samotnej Góry b) niezwykle potężny kamień c) nazwa pierścienia "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Udostępnij UdostępnijHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. ;) 2012-05-27 19:51:11; Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.. Udostępnij.. Pamiętnik nazwał "Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Słynni malarze - nazwiska kojarzymy.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!1.. Test składa się z 12 pytań.. Miejscem akcji jest Śródziemie.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Jak dobrze znasz powieść "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

"Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

0%Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt