Spójrz na rysunki i uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach

Pobierz

Jeśli zdnie zaczyna się od Future Simple (lub innym czasem/czasownikem modalnym), to drugiego zdania NIE poprzedza przecinek.. 2013-01-11 16:22:33 Uzupełnij odpowiednią formą czasowników w nawiasach .. (2-3 zdania) 3.Opisz zakon i herb: zakonu…poprawnie łączy rzeczowniki w odpowiedniej formie .. (On) się chyba w głowie poprzewracało 2.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.. (ski / occur)Utwórz odpowiednie formy czasu Präteritum czasowników podanych w nawiasach i uzupełnij zdania.. (Rysunek - Dwoje gości siedzą w kinie i oglądają film) 1.. (Ja) woda sodowa nie uderzyła do głowy 3.. 7.Angielski na maturze.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Ciepły prąd zatokowy.. (2 zdania) 2.opisz bitwe pod legicą.. Uzupełnij zdania (8.1-8.5), wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. If it's sunny, we'll go for a walk.3 Uzupełnij zdania poprawną formą czasowników podanych w nawiasach w czasie Past simple.. szkola-podstawowa-klasa-6..

podanych w nawiasachUzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach.

1.opisz polityke kazimierza wielkiego.. Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: .. Test 1 semester V 1 Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika( czasy Past Simple oraz Past continuous) .Uzupełnij następujące zdania warunkowe odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasie.. 2011-10-02 09:42:16; Uzupełnij dialog odpowiednią formą czasownika TO BE.. - 1 - Pytania i odpowiedzi - Język angielskiUzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika "to be".. z czasownikami; 4 p.. 4. zna pytanie czasownika; 1p.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Uzupełnij zdania odpowiednią formą słowa dodając końcówkę -ed lub -ing.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Wstaw odpowiednią formę czasowników modalnych podanych w nawiasach.. (Ty) kazała to zrobić, nie (ja) .uzupelnij zdania parami czasownikow z ramki w odpowiedniej formie past simple past continuous lub used to.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. odpowiednia-forma-czasowników-angl.. Dopasuj rodzaj i liczbę przymiotnika.. Ani (ja) się śni.. Uzupełni zdania poprawnymi formami czesowników podanych w nawiasach ..

Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach.

Język angielski.. Pytania i przeczenia.. to angielski !. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o spójrz na rysunki i uzupełnij zdania odpowiednia forma czasownków.. Dwa czasowniki podano dodatkowo.. 2012-02-10 15:32:59 Uzupelnij zdania na podstawie wskazowek w nawiasach 2012-04-01 12:21:16Spójrz na rysunki i uzupełnij zdania formami czasowników w czasie present continuous.. Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach.. Zwróć uwagę, że wszystkie te czasowniki są regularne- wystarczy dodać odpowiednią końcówkę.. 10.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Prosze pomóżcie mi !. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Prosze krótko,zwięźle i na temat.. My favourite … star is Beyoncé.Utwórz odpowiednie formy czasu Präteritum czasowników podanych w nawiasach i uzupełnij zdania.. My sister _____ (listen) to her new CD yesterday.ćw.4 - spójrz na obrazki i uzupełnij luki w zdaniach formami przeszłymi czasowników w nawiasach Past Simple (cz. zakończona/krótka) lub Past Continuous ( cz. niezakończona/długa/w trakcie) ćw.5 - wzorując się na ćw.4, uzupełnij pytania i odpowiedzi w czasach przeszłychModule 3 Experiences and news.. (3 zdania) 3.opisz pokój w kaliszu.. 6. łączy rzeczownik z czasownikiem w określonej liczbie, 4 p.. 5. czyta cicho ze zrozumieniem, rozumie pojęcie czasownika jako nazwę czynności, wskazuje czasownik w zdaniu, rozumie znaczenie słowa podkreśl; 4 p. Wstaw odpowiednią formę czasowników modalnych podanych w nawiasach..

2013-11-09 16:52:17; Uzupełnij tekst odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach?

Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Hat euc - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Wybierz właściwe słowa.. - Jeśli nie jest za późno, pójdę pieszo.. Uzupełnij zdania formami imiesłowu czasu przeszłego podanych czasowników.. 2009-09-19 12:39:08; Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasownika have got 2014-05-05 15:14:17Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: zad1 uzupełnij zadania poprawną formą czasownikó podanych w nawiasach w czasie present Simple lub Present Continuous.Uzupełnij zdania odpowiednią formą czasowników w nawiasach.. Od tygodnia chodzi (on) coś po głowie.. (Rysunek - Chłopak na stołówce je kanapkę) 3.7.uzupełnij powiedzenia odpowiednimi formami zaimków podanych w nawiasach .. 7.uzupełnij powiedzenia odpowiednimi formami zaimków podanych w nawiasach 1.. Niskie wartości temperatury powietrza położenie w strefie nizin równikowych na Grenlandii.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Jeśli zdanie zaczyna się od if, to zdanie drugie (nadrzędne) poprzedza przecinek.. proszeZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. VIII Strona 6 z 14 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt