Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo

Pobierz

Opis fabuły.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Gebhr chciał przenocować.. Opowiadanie o dzielnym Lampo po części oparte jest na faktach.. Z zainteresowaniem przeczytałam o jego przygodach.. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: oliwia1486 6.5.2010 (19:30) Sprawozdanie o "Psie który .Napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa Lampo ( O psie , który jeździł koleją . ). Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej.. - rozwiązanie zadania .. o psie ktÓry jeŻdziŁ kolejĄ napisz krotkie opowiadanie o jednej z wielu podrÓŻy psa lampo.. (1,2,3,4,5 zdań 2012-03-07 12:38:45 napisz opowiadanie o wybranej tajemnicy różańca świętego 2010-10-12 12:22:06napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera 2011-02-23 19:53:15 Napisz opowiadanie jednej z przygód braci lwie serce 2013-05-27 19:46:40 Mam taką pracę domową ; napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo 2012-04-24 15:53:38Lampo to główny bohater książki pt."o psie,który jeżdził koleją".Był psem pododnym do szpica i owczarka.Jedno ucho miał sterczące ostro do góry,a drugie opadające w dół.Oczy wesołe i szelmowskie z iskrą,natomiast długowłosej,gęstej sierści uroku nadawała na grzbiecie jasna pręga.Poza tym miał sympatyczną mordkę i długi piękny ogon zakończony białą plamą.Został .Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza..

Napisz opowiadanie w zeszycie.

2013-05-21 17:37:49; napisz kilka zdań o wybranej postaci z powieści ''Odyseusz'' 2010-01-07 13:17:23; Napisz w zeszycie kilka zdań na temat swojego domu 2011-09-18 15:48:37; Gdzie leży grób psa Lampo?. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna.. (1,2,3,4,5 zda .Obserwował psa i wydawało się , że zwierzak dostaje jedzenie z wagonu restauracyjnego pociągu pospiesznego.. Staś i Nel są bohaterami powieści Henryka Sienkiewicza pt '' W pustyni i w puszczy ''.. 2013-05-21 17:37:49; Napisz 5 zdan.. W drodze powrotnej, gdy już chciał wsiąść do pociągu, przytrzasnęły go drzwi automatyczne.4.. Zawiadowca wysyła Lampo do wuja na Sycylię.. Nakaz pozbycia się psa ze stacji wydany przez naczelnika.. Pamiętaj, żeby twoj; Wymyśl nowa pszygody elfa i jego siostry erki.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. "W pustyni i w puszczy" spotkanie z lwem.. "O psie, który jeździł koleją" ukazało się w roku 1967.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Autor, czytając włoską prasę, natknął się na historię niezwykłego psa i postanowił przenieść ją na karty swojej książeczki.. Szukał jakiegoś bezpiecznego miejsca,.Napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej lub wymyślonej przygodzie..

Oprócz: Najciekawsza przygoda psa lampo.

Pająki rozmawiały ze sobą skrzeczącym głosem, lecz Bilbo był w stanie zrozumieć co mówią.. 2013-03 .Lampo z upodobaniem podróżuje po cały kraju (udaje mu się dojechać aż do Rzymu) a jego przygody stają się znane wszystkim włoskim dzieciom.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Porównaj dwa fragmenty tekstu.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Lubię zwierzęta więc bardzo polubiłam Lampo.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Te same stworzenia, którego osobnika pokonał swoim znakomitym mieczem "żądełkiem" zaledwie godzinę temu.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Bardzo bym chciała mieć kiedyś takiego mądrego psa.O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. Przeżyli oni wiele przygód.. O to jedna z nich : Była godzina piąta po południu.. Był to szczęśliwy pies, ale większość jego przygód była smutna..

2011-12-21 16:04:25; Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

2011-12-21 16:04:25 Napisz kilka zdań na temat psa Lampo .. 2010-11-18 23:18:57; Napisz kilka zdań na temat psa Lampo.. Wypadek na stacji w Paola.. Kiedyś postanowił wyruszyć w kolejną podróż.napisz w zeszycie opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: szarikowa2000 26.4.2010 (18:13) Jak ptaki i ssaki opiekują się swoimi dziećmi?. Kolejne ucieczki Lampa.. Pies jest bardzo wierny i przywiązany do swego pana.. Sława Lampa - w gazecie ukazują się artykuły o jego podróżach po całym kraju.. Kolejarz nie powiedział nic bufetowemu aby nie robić mu przykrości .. - MidBrainartNapisz kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Ze strachem stwierdził, że rozmawiają o krasnoludach, jego towarzyszach wyprawy.Zadanie: napisz w zeszycie kilka zdań o wybranej przygodzie psa lampo Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.moja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji..

Lampo dwukrotnie ucieka ludziom, którzy mieli go dostarczyć na statek.Napisz opowiadanie o jednej z wielu podróży psa Lampo.

10.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Wymyśl nową przygodę Elfa i jego siostry Erki.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Książka "O psie, który jeździł koleją" Romana Pisarskiego powiada o przygodach psa imieniem Lampo, który zwiedził całe Włochy podróżując pociągami.. Napisz opowiadanie z dialogiem na największej przygodzie felix net nika; Jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do współczesności napisz opowiadanie z dialogiem.. Udowadnia to po przymusowej "przeprowadzce" na Sycylię.. Napisz opowiadanie; Prosze o pomoc w napisaniu nowej przygody Elfa i Jego siostry Erki jest to lektura sposob na Elfa; Napisz opowiadanie o przygodach Mary LennoxZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Najciekawsza przygoda psa lampo.. Który z nich opowiada o zdarzeniach, a który Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: maddie_27 3.5.2010 (12:48)Były to oczywiście pająki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt