Sprawdzian felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf

Pobierz

A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. bycie siostrą bliźniaczką, obawa przed myszami, Dalej #6.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszed ł ostatni klient.. Skomentuj.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znudzony stra żnik zamkn ął drzwi na klucz, ziewn ął, leniwie podci ągn ął obwieszony broni ą pas i sprawdzi ł, czy wszystkie komputery zosta ły wy łą czone oraz czy nikt niepowo łany nie pozosta ł w budynku.1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury!. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (plik pdf) Kajko i Kokosz..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Udostępnij.. "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa" to pełna doskonałego humoru i trzymająca w napięciu sensacyjna powieść dla młodych czytelników.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Jedna z tajemnic Niki to: posiadanie dziwnych umiejętności, farbowanie włosów.. Ale tata Niki żyje!. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): ze świata "Felixa, Neta i Niki" Dotychczas w serii ukazały się: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi (2004) Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa (2005) Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów (2006) Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności (2007) Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek (2008) Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Witaj na stronie Quizz.pl..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Są pozycje klasyków oraz całkiem nowe, ciekawe książki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Jedną z nich jest "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika.. Udostępnij.. @joana_potterhead_21 Lubie felix neta i nike ale miałam to w 6 klasie więc nwm po co mam czytać to jeszcze raz skoro wm że dostane 5?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę!. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. rude włosy.. Jedna powieść wiele gatunków 2 Temat 2. profile internetowe bohaterów 7 Temat 3. ..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz .. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Tatry .Kanon lektur w klasie 6 jest bardzo zróżnicowany.. Odpowiedz.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Zablokuj Zgłoś.. Jak nazywali się główni bohaterowie książki?. chomik8.. Skomentuj.. Dalej.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!1 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała Katarzyna Bandulet Spis treści Temat 1.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. MartekM • 4 miesiące temu.. Co było powodem spadku temperatury w kwaterze głównej?. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Bohaterowie, (ich wcześniejsze przygody opisuje książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialanych Ludzi), uczniowie pierwszej klasy warszawskiego gimnazjum, wpadają w wir ..

Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !

Szukaj.. 1576 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziPDF • Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • pliki użytkownika felixnetinika przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Nika miała.. Zawiera 9 pytań.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby .Lektury 4-6 (Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Akademia Pana Kleksa, Hobbit) Lektury 7-8 (Opowieść wigilijna, Zemsta) Teoria literatury (Odmiany powieści)Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Odpowiedz.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Szkoła latania (plik pdf) Stowarzyszenie umarłych poetów (plik pdf) Sztuka czytania - materiały dla nauczycieli (plik pdf) ^Felix i Net, Dalej #5.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianTest z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 19/23 po jutra mam sprawdzian pewnie dostanę 3 albo 4.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt