Szczegółowy sprawdzian z lektury

Pobierz

Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 87%.. • Kim jest Rosół?. Możesz zobaczyć dotychczasowe wyniki poprzez wybranie odnośnika "Wyniki w Sieci".Testy z lektur "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu .. Po zaznaczeniu wszystkich odpowiedzi naciśnij przycisk "Do oceny".. Lew, czarownica i stara szafa".Szczegółowy test z wiedzy o lekturze Dziady cz. 2 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest Twojej wiedzy!. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. około 60 lat.Test wiedzy z lektury- "Latarnik".. Gdzie wychowywała się Mary?. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Ostrzegamy - quiz z "Opowieści wigilijnej" nie jest łatwySzczegółowy test z "Hobbita" pozwoli ci przekonać się, jak dobrze znasz postacie i fakty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Jak nazywał się zespół harcerski, do którego należeli Alek i Rudy?. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Opracowanie • Pan Tadeusz • Biografia Adama Mickiewicza • Pan Tadeusz - streszczenie • Pan Tadeusz- bohaterowie • Pan Tadeusz - opracowanie • Pan Tadeusz - cytaty • Ciekawostki o Panu Tadeuszu • Pan Tadeusz z przymrużeniem oka • Pan Tadeusz - test z treści • Pan Tadeusz - test z problematykiLektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia..

"Świtezianka" - test z lektury.

Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8204 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. z Mikołajkiem.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "ANTYGONA".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Jak dobrze znasz fabułę tej tragedii antycznej?. Rozwiąż quiz.Aleksander Kamiński, "Kamienie na szaniec" - test z lektury na poziomie trudnym.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Test: Kamienie na szaniec - test znajomości lekturyTesty z lektur.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.. Lista 15 pytań na sprawdzian 22 marca 2021 15 pytań na sprawdzian z "Balladyny" 1 marca 2021 "Latarnik" - test z odpowiedziami.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana.. a) w Hannie b) w Podstolinie c) w Klarze 3) Jak miał na nazwisko Rejent?.

Rozwiąż test!Szczegółowy test z lektury.

Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Lalka - test online sprawdzający znajomość lektury w postaci Quizu redakcja | 03.12.2021 16:00 .. Opowiada o wyprawie podjętej przez hobbita o imieniu Bilbo Baggins oraz przez kompanię trzynastu krasnoludów Thorina i czarodzieja Gandalfa.Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. Ile lat miała lichwiarka Alona Iwanowna?. Rozpocznij test.. d) z przedmiotów zebranych przez .Quiz: Antygona - test znajomości lektury.. Jeżeli przeczytałeś Lalkę i dobrze znasz fabułę nie powinieneś mieć problemu z odpowiedziami na pytania.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!5.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Rozwiąż test.Pan Tadeusz - test z treści.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. A jak było naprawdę?. a) Rejenta b) Cześnika c) Klary d) Podstoliny 2) W kim był zakochany Wacław?. Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.. Rozwiąż test!Test Dziady, część III, Dziady, część III podręcznika Lektury dla Klasa II.. Powodzenia!. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.c) zemścić się za zapomnienie o nim..

#lektury #antyk #ksiazki.

Tolkiena to jedna z najpopularniejszych powieści fantastycznych.. Autorem "Pana Tadeusza" jest?. a) dwoje, b) troje c) czworo.. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. d) wstawić się za Bobem Cratchitem.. właścicielem restauracji.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Komentarze (3): Chcesz dodać komentarz?Balladyna.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. Zawiera 32 pytań.. Lew, czarownica i stara szafa".. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Poziom bardzo łatwy | Rozwiązano 1871 razy.. Sprawdź jak pójdzie Ci na teście z Lalki Bolesława Prusa.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Test znajomości lektury Sofoklesa pod tytułem "Antygona".. b) z zegarów wskazujących wieki czekającej go pokuty.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Możesz zdobyć 20 pkt.. jednym z uczniów.. opiekunem uczniów.. a) Raptusiewicz b) Milczek c) Śmigalski d) Dyndalski 4) Jak miał na nazwisko Cześnik?Test wiedzy - "Balladyna"!. braku paliwa w maszynie.. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego..

Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.

kuzynem Mikołajka.. Planeta Małego Księcia była:"Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. Mamy nadzieję, że po rozwiązaniu naszego testu sprawdzian z Pana Tadeusza .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. ponieważ Jacek Soplica ożenił się z córką Horeszki, Ewą.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł .Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Test z lektury przygotowaliśmy w formie Quizu.. 1) Czyim synem był Wacław?. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. Gatunek: komedia.. ponieważ oni napadli na zamek jego pana, Stolnika Horeszki.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaTest ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Test: Opium w rosole - test znajomości lekturyz lektury "Zemsta" - Test.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. c) z kluczy, zamków, ksiąg kupieckich i sakiewek.. Z ilu ksiąg składa sie "Pan Tadeusz"?. Sprawdź!. Pytania na kartkówkę 29 marca 2021Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt