Uzupełnij pytania zgodnie z

Pobierz

Wykonaj zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. KROK 4.. 1 What is your name?My name is .. 2 How old you?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak to uzupełnić zgodnie z sensem ?. 8x=3000g .Uzupełnij pytania właściwymi zaimkami pytajnymi: who, what, when lub where.. Sprawdź również pomoce naukowe z .Uzupełnij pytania zgodnie z Twoją intuicją.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa.. plany życiowe A wydarzenia z życia B Zadanie 3.. Uzupełnij pytania przysłówkiem utworzonym od przymiotnika w nawiasie.Przeczytaj i uzupełnij zdania zgodnie z ilustracjami.. 5 Zapytaj o .napisz pytania z przymiotnikami w stopniu wyższym .następnie napisz zgodnie z prawdą krótkie odpowiedzi.. Szkoła - zapytaj eksperta (1093) Szkoła - zapytaj eksperta (1093) Wszystkie (1093) Język angielski (722) Język polski (169) Matematyka (202) Biznes i .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Patklim99 January 2019 | 0 Replies .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.20 PKT!.

Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą.

Proszę o szybką pomoc!. Uzupełnij pytania i odpowiedzi zgodnie z podanymi informacjami.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Zaznacz literę A albo B. Pytanie z pierwszego akapitu Kto mu mógł przysłać książkę?. 14 ︎ wohnt ︎ Nadine ︎ heiBt ︎ Paris ︎ Om… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.5 W zeszycie uzupełnij pytania zgodnie z polskim poleceniem.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji: 8% - 30g.. świadczy ___ Skawińskiego.. 3 Uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Proszę na jutro!. 1 Zapytaj o odległość: ?. 1 Wymień codzienne czynności Małego Księcia na jego planecie.. 4 Dopasuj odpowiedzi a-e do pytań z ćwiczenia 3. a 3 25 Star Street, Kingston.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy słowa.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. Ułóż pytania ze słówkami wo, was, woher, wer.. W przeczeniach użyj form skróconych.. KROK 5.. (0-1) Uzupełnij zdanie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Uzupełnij zadania zgodnie z tabelą podaną niżej.Plik zadań pod poleceniem.. CD • 11 Wysłuchaj ponownie dialogów z podręcznika i uzupełnij zdania.. Załącznik do pytania Załącznik do pytania poniżej.. e T-O-M F-L-Y-N-N. 5 Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 3, podając prawdziwe informacje o sobie.Uzupełnij zdanie..

Następnie odpowiedz na pytania.

1. students are there in your class?Dodatkowo zaoszczędzisz czas, nie muszę szukać każdego zadania osobno - u nas znajdziesz zbiór, który będzie najlepszym wsparciem przed tym ważnym egzaminem.. Preferuję samodzielną pracę przed komputerem.. Lubię pracować z ludzmi, ale jednoczesnie cenię sobie czas kiedy w mogę w spokoju popracować nad swoimi obowiązkami.. Pytania .. o zaciekawieniu A o oburzeniu BPomocyy ; / pytania na temat książki "mały książę" Pyt.. 3 Zapytaj o liczbę: classrooms on this floor?Odpowiedz na pytania.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Następnie odpowiedz na pytania.. Uzupełnij pytania słowem, które jest przeciwieństwem wyrazu podkreślonego.. 2 Zapytaj o czas dojazdu: ?. Uzupełnij pytania formami to do lub doing .odpowiedz na nie zgodnie z prawdą .i jak ktoś wie to 6 i 7 ćwiczenie tez prosze.. Wyjaśnij też, jaki stosunek miał on do swojej pracy.. 4 Zapytaj o wiek: ?. 3 str. Uzupełnij luki w tekście jednym słowem.. Dopisz zgodnie z prawdą.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Odpowiedz na pytania zgodnie z prawdą o Tobie.

1 z 12.3 Uzupełnij poniższe pytania odpowiednimi formami czasowników to be oraz have got.. ZAGADK A ŚMIERCI ROMULUSA Otóż [Romulus] rozzuchwalony swymi osiągnięciami zachowywał się w sposób trudny do zniesienia.Intro 4 Ergänze den Dialog.. Jaki sposób pracy preferujesz na codzień?. 2 Mały Książę opuścił planetę, którą zamieszkiwał, ponieważ A. czuł się na niej samotny B. zgasł ostatni czynny wulkan i chłopiec nie był na niej potrzebny.Przeczytaj tekst.. Lubię pracować z ludzmi.. g Uzupełnij dialog.. Question from @Oliwiaa439 - Szkoła podstawowa - Język angielskiVII Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania zgodnie z jego treścią.. Uzupełnij zdania, wpi-sując swoje odpowiedzi w luki.. 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Reklama melania007 melania007 Odpowiedź: 2.. 2014-02-26 19:33:43 Dopisz pytania do podanych odpowiedzi 2011-05-11 16:26:04 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w .Uzupełnij pytania.. Potem napisz zgodne z prawdą odpowiedzi.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Wykonaj zad.. Odpowiedz na pytania zgodnie z sugestią.1 Uzupełnij dialog słowami z ramki..

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .

Uzupełnij pytania wyrażeniami ''How much'' i ''How many''.. Zapisz je w zeszycie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt