Uzupełnij wyrazami z ramki

Pobierz

Przeczytaj tekst.. To jest z polskiego między nami klasa 5 zadanie 4 c) strona 74 dzięki za jakąś odpowiedź :)Uzupełnij zdania wyrazami z ramki angielski Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o język angielski Uzupełnij zdania wyrazami z ramkilandfill bin recycle throw away chemicals pollution cause green rainforest survivor.. 2013-09-18 15:40:052 Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki.. 2011-05-19 19:36:45 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki 2012-03-28 16:35:29 Uzupełnij schemat wyrazami z ramki 2014-06-03 18:58:30Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. wg Nataliagladkowska.. )Uzupełnij podane związki frazeologiczne nieosobowymi formami czasownika, wybranymi spośród wyrazów w ramce.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Zapisz je.. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. tęczę , przymierze, ziemią, niebem ,nami , Bóg ,zaUzupełnij luki w zdaniach, wpisując wyrazy z ramki w odpowiedniej formie gramatycznej.. 1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Tłumaczenie uzupełnionych zdań:.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Uzupełnij podane związki frazeologiczne nieosobowymi formami czasownika, wybranymi spośród wyrazów w ramce.. Dwa wyrazy nie pasują do żadnego zdania .. W ramce jest o jedno słowo za dużo..

Uzupełnij zdania słowami z ramki.

Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów.. W stajni mieszkają siwe i kare.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Potrzebne na wczoraj !. Pamiętaj o odmianie czasowników.. Informacje o książce.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki 2012-03-28 16:35:29 Uzupełnij pytania wyrazami z ramki .. Uzupełnij zdania formami can i can't , tak by zdania były zgodne z prawdą .. Wiewiórka Basia miała piękne rude , pędzelki na uszach,Uzupełnij nazwy zwierząt.. Uzupełnij zdania.. Zad 1 uzupełnij zadania wyrazami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej.. koń słonie konie słoń Rafia to gniady mojej cioci Izy.. Największymi zwierzętami żyjącymi na lądzie są .. W zoo jest z długą trąbą o imieniu Irys.. 2 My uncle, who different kinds of fruit on his farm, has started working with a company that produces leather .Uzupełnij luki wyrazami z ramki w odpowiedniej formie a następnie zaznacz zadania z którymi się zgadzasz.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama BigBrainMoment .. Uzupełnij luki prawidłowymi wyrazami.. Podpisz pierwszymi literami imion chłopców przed-mioty, które do nich pasują.. Użyć dużo makaronizmów.. Uzupełnij tekst nazwami pór roku.Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami wybranymi z ramki.. Uzupełnij poniższy tekst.. There are lots of animals .Uzupełnij zdania słowami z ramki.. Question from @Krzysztofkellep9efcp - Gimnazjum - Język angielskiUzupełinj wyrazami z ramki..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.

>> Wyrazy wyróżnione WIELKIMI literami są już wpisane poprawnie.. Przetłumaczcie mi ten tekst.Zadanie: zad 1 uzupełnij zdania wyrazami z ramki change,much już jest ,return,timetable 1 excuse me how much is a ticket to bath 2 when is the next train Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.uzupełnij wniosek wyrazami z ramki w szarych polach dopisz własne spostrzeżenia ----- Ramka - wyrazy to szumiący ,senny ,cichy ,spokojny ,śmiejacy się ,rozbawiony , niespokojny i wesoły .. 2017-06-04 19:31:34Wybierz i pokoloruj ramki z wyrazami pochodzącymi od wyrazu CZYTAĆ zadanie Z pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie.. 4 There is a football pitchUzupełnij zdania wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Aleksander Fredro w Zemście używał dziewiętnastowiecznej polszczyzny Sprawdź czy rozumiesz znaczenie słów W diagram wpisz wyrazy z ramki.uzupelnij tekst wyrazami i wyrazeniami z ramki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wyrazy w ramce: tlen, dwutlenku węgla, się nie zmienia, się zmniejsza, się zwiększa, oddychaniem, wymianą gazową, para wodna Zdania do uzupełnienia:Uzupełnij tekst wyrazami z ramki za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt (text suprise on tired home) On my birthday, I went to the local sports centre..

Uzupełnij list czasownikami z ramki po angielsku!

Zeszyt ćwiczeń opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plUzupełnij zdania brakującymi wyrazami z ramki.. Klasa 1 Polski.. Uzupełnij tekst o pierwszej pomocy Brakujące słowo.. Aby go zobaczyć, należy wykupić konto premium tutaj: Link Pozdrawiam!. Wyrazy w ramce: ciepło, przedramię, komórki węchowe,1.Rozwiąż krzyżówkę i uzupełnij zdania 2.Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Damian 15 maja 2018 @Gość Dzień dobry, s posób rozwiązania jest przedstawiony na naszej stronie.. Dla każdego wyrazu kliknij DODAJ ODPOWIEDŹi wpisz, np. 1 date born boyfriend ch …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki - Uzupełnij tekst wyrazami z ramki - Uzupełnij tekst wyrazami z głoską "r" - Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt