Przeczytaj dialogi i uzupełnij

Pobierz

Uzupełnij luki, wybierając jedno z podanych słów.. 2013-09-18 15:40:05; J. Angielski.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak Przeczytaj dialogi (1-2) i uzupełnij je, zakreślając odpowiedź A B lub C.. Przeczytaj dialogi A-D /113 i wybierz właściwe informacje zgodne z planem miasta z ćw.1.. Pamiętaj o gramatyce!. 2010-09-30 18:24:10; Przeczytaj i uzupełnij dialog.. Następnie znajdź w dialogach fragmenty, które mówią o tym, co przedstawiają obrazki.. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.6 Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij luki (1-10), wpisując wybrane z tabeli .7.. Askly | Przeczytaj dialogi i uzupełnij luki poprawnymi.. Przeczytaj teksty 1. i 2.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Uzupełnij zdania.. POMOŻESZ ?. Zad.1 przeczytaj dialog a następnie odpowiedz na pytanie, Które zdanie o .. w zeszycie.. Uzupełnij zdania odpowiednimi przyimkami.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Określ ich rodzaj.. Wpisz odpowiednią literę w każdą lukę.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Przeczytaj dialogi i uzupełnij luki.

Gdy zdarzy się, że wpleciona narracja doprowadzi do zbiegu myślnika i przecinka, to przecinek należy pominąć.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Przeczytaj tekst.. Moja notatka Podręcznik, s. 53 1 - Tomku, chętnie zagrał w naszej drużynie, prawda?Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Narrację wplecioną w dialog należy oddzielić myślnikami z obu stron.. Przeczytaj teksty.. X: What's the matter?Uzupełnij dialogi podanymi wyrazami.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić .Zad.1 Uzupełnij podane wyrazy brakującymi literami, następnie dodaj polskie tłumaczenie tych wyrazów.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij: - Ale ja dałem… - Proszę bardzo!. informacji i zdecyduj, do których dialogów pasują.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Przeczytaj dialogi i pokaz na planie wskazane drogi.. Poniedziałek 01.06.. Stacja 2.. Użyj odpowiednich form czasowników be .Przeczytaj poniższe dialogi i uzupełnij luki odpowiednimi słowami.. Przykład: - Wiem - powiedziała - że mnie nie znosisz.. Przeczytaj wypowiedzi, a następnie uzupełnij notatkę.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W każdym zadaniu zaproponowano przeczytać i uzupełnić dialog, powstały między ludźmi w określonej sytuacji (w aptece, teatrze, przychodni, na lekcji, w stołówce, sklepie ..

Przeczytaj i uzupełnij artykuł.

Proszę!. Użyj wskazanych czasowników w czasie przeszłym.. Posłuchaj, przeczytaj i zdecyduj, które zdania są prawdziwe, a które fałszywe.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Posłuchaj nagrania i sprawdź (docwiczenia.pl Kod: A4GS61)QUIZ Dialogi z filmu Miś Przepraszam pana za czym ta kolejka Dokończysz .. przeczytaj zagadki1-4 i odgadnij częsci garderoby; wyjasnij jak nalezy sie zachowac zima podczas intensywnych opadow sniegu kiedy wieja porywiste wiatry;Uzupełnij dialogi.. 2011-02-10 20:05:03 Uzupełnij dialog :)) 2020-04-24 09:56:337.. Przeczytaj teksty.. Napisz, jakie to owoce.. Ułóż zdania.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Liczba kresek odpowiada liczbie brakujących liter w wyrazach.. 4.Dialogi i sytuacje: rozwijamy umiejętności komunikacji.. Ułóż dialogi w poprawnej kolejności, a następnie posłuchaj.. - Have you got any plans for this summer?Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj dialog i uzupełnij go właściwymi wyrazami Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 15.09.2019 Rozwiązanie kolejno:1. quieres, quiero Odpowiedź na zadanie z Explora 1Askly | Przeczytaj dialogi (1-2) i uzupełnij je, geniusz00.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Zwróć uwagę, czy dnana rzecz już gdzieś leży (D), czy dopiero ją kładziemy (A).. Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. W każdym wyrazie, który się odmienia, występuje temat i końcówka..

Przeczytaj dialogi i zaznacz dobre formy.

Przeczytaj jeszcze raz dialogi, znajdź .Uzupełnij dialogi.. Wpisz odpowiednio spójniki: und, aber, oder, denn.. niemiec 2013-09-20 21:02:06; Niemiecki : Uzupełnij dialogi czasownikami .. 9i10/73.Uzupełnij zdania czasownikami legen (A) lub liegen (D).. about 9 years ago Języki obce Szkoła podstawowa.. Dialog 2 X: I think I've _ _ _ e an important discovery!uzupełnij dialog podanymi pytaniami 2010-05-23 15:30:19 przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przykład: - Powinniśmy - powiedział - przemyśleć to raz jeszcze.. Luki należy .Kapitel 1 Modul 4 13 Przeczytaj monologi (a-c) i dialogi (d-f).. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. I NOWA HUTA.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Przeczytaj dialogi i uzupełnij luki poprawnymi formami czasowników w nawiasach.. Posłuchaj i powtórz.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.Uzupełnij dialogi w ćw.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialog..

9.Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.

5Up beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. Przeczytaj informacje i zaznacz dobre odpowiedzi.. Wykonaj ćwiczenie docwiczenia.pl .. Stacja 2.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uwaga!. Zwróć uwagę na rodzajniki.Antka boli brzuch.. Übung 4, Seite 54 (Ustnie) Przyjrzyj się tabelom w tym zadaniu.. Uzupełnij luki (1-18), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Dopasuj obrazki do dialogów.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. about 9 years ago Języki obce Liceum / technikum.. 5.Posłuchaj nagrania i przeczytaj dialogi.. Posłuchaj dialogu i uzupełnij brakujące informacje.. Ten zestaw zadań pomoże dziecku w rozwoju kultury mowy, usprawnieniu umiejętności czytania i pisania.. Mama z Emilką kupują owoce na Hali Targowej.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zad.. Emilia idzie do lekarza.. 2012-11-10 11:28:51; Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt